KOOLITUSE KIRJELDUS

3intensiivset meigiõppepäeva Merlit Veldiga
Kursus sobib iluteeninduse valdkonnas töötavale või tööd alustavale jumestajale, kes soovib täiendada oma tehnikaid ja leida uusi töövõtteid. Koolitus on ülesehitatud intensiivsele praktikale. Koolituse vältel võimalus praktiseerida 5-l erineval modellil.

Koolituse teemad: 

Näo proportsiooniõpetus (näo proportsionaalne jaotus). Erinevad näokujud ning nende korrigeerimise võimalustest jumestusega. Valguse ja varju kasutamine jumestamises (esiletoomine ja sügavuse andmine, ruumilususe loomine). Näo modelleerimine (kreemjate ja kuivade toodetega).  Iluvigade neutraliseerimine. Värvitoonide valik jumestuses. Sobiliku põseruuži, lauvärvi ja huulepulga tooni valimine ja pealekandmine.  Erineva tekstuuriga jumestustooted. NUDE jumestus. Erinevad silmameigitehnikad. Horisontaalne silmajumestus koos laineri ja kunstripsmete/ripsmelisadega. Vertikaalne silmajumestus vähemalt kolme erineva tooniga. Huulekuju ühtlustamine ja esile toomine jumestusega. Kulmude korrigeerimine. Suitsusilm koos efektidega (glitter, satiin, sädelused). Näomodelleerimine highlighter põhimõttel (kasutades läikeid andvaid tooteid). 3D huule modelleerimine

Koolituse kestvus: 22 akadeemilist tundi, millest teooriat 3 akadeemilist tundi ja praktikat 19 akadeemilist tundi.
Grupi suurus max. 8 osalejat.
Õppemaksule ei lisandu käibemaksu. Koolituse hind sisaldab kosmeetikat praktilise osa jaoks. Õpilasel peavad olema isiklikud töövahendid (pintslid, svamm, puudripadi, spaatel ja palett, pintslipuhastusvahend).

Koolituse juhendaja näitab ette praktilise osa modellil ning osalejad teostavad jumestuse oma modellide peal. Koolituse vältel võimalus praktiseerida 5-l erineval modellil. Modell tuleb leida osalejal endal (modell võimalik leida Facebook grupist ATELIER MODELS). Koolituse eesmärk on täiendada professionaalse jumestja oskusi. Koolituse lõpus väljastatakse koolitusel osalenud isikule tunnistus.

AJAKAVA:

1PÄEV
Kl 10:00 teooria, modelleerimine
Kl 10:30 demo, MODELLEERIMINE
Kl 11:00 praktika modellil modelleerimine
Kl 12:45 paus, töölaua ettevalmistamine
Kl 13:15 demo, NUDE MAKE-UP
Kl 13.45 praktika modellil, modelleerimine, NUDE MAKE-UP

2PÄEV
Kl 10:00 teooria, horisontaalne silmajumestus, huule kuju ühtlustamine ja esile toomine jumestusega, erineva tekstuuriga jumestustooted, kulmude korrigeerimine.
Kl 10:30 demo
Kl 11:00 töö modellil, horisontaalne silmajumestus koos laineri ja kunstripsmete/ripsmelisadega
Kl 12:45 paus, töölaua ettevalmistamine
Kl 13:15 teooria, vertikaalne silmajumestus vähemalt kolme erineva tooniga
Kl 13:45 demo
Kl 14:15 töö modellil

3PÄEV
Kl 10:00 teooria ja demo, SUITSUSILM
Kl 11:00 töö modellil, suitsusilm koos efektidega (glitter, satiin, sädelused), näomodelleerimine highlighter põhimõttel, 3D huule modelleerimine