ATELIER Meigikool

ATELIER INTERNATIONAL DE MAQUILLAGE Eesti

Prantsuse rahvusvahelises Akadeemias Atelier International de Maquillage koolitatakse  jumestuskunstnikke juba 1986. aastast ning 2015. aastal alustas samanimeline kool tegevust ka Eestis. Registreeritud EHIS-s (Eesti Hariuduse Infosüsteem).

„OÜ Atelier Meigikool on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri poolt läbi viidud lävendipõhise kvaliteedi hindamise“. 

Koolitusettevõte ATELIER INTERNATIONAL DE MAQUILLAGE (ATELIER Meigikool OÜ) on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolitused toimuvad  aadressil A.H.Tammsaare pst 41-M6 II korrus Pärnus (ATELIER stuudio); Jaama 76, D-korpus, 2.korrus, Tartu (ANGEL BEAUTY); Telliskivi 60N, 1.korrus, Tallinn (DECORIS Showroom).

Loe ATELIER INTERNATIONAL DE MAQUILLAGE koolitustel osalenute tagasisidet

Profimeigi Baaskursus ``BEAUTY MODUL``

Profimeigi Baaskursus ``BEAUTY MODUL``

Tase 1

̶  Baaskursuse läbimine võimaldab omandada teadmised, oskused ja hoiakud töötamiseks iluteeninduse valdkonnas jumestuskunstnikuna ning eeldused õpingute jätkamiseks ja elukestvaks õppeks.

Fookus on kõige olulistemal jumestusliikidel, milleks on päeva-, õhtu-, foto-, lava-,fantaasia -ja pruudijumestus.
Loe edasi…

Profimeigikursus edasijõudnutele ``ART MODUL``

Profimeigikursus edasijõudnutele ``ART MODUL``

Tase 2

̶  Kursus on suunatud juba iluteeninduse valdkonnas tegutsevale jumestuskunstnikule-viimaks oma kunstilisedoskused veelgi kõrgemale tasemele.

Loe edasi…

TÄIENDÕPE

TÄIENDÕPE

̶  Intensiivsed lühikoolitused omandamaks:inspirastiooni, uusi tehnikaid-ja töövõtteid ning olla kursis uusimate jumestustrendidega!

End täiendama on oodatud kõik jumestuskunstnikud/grimeerijad. Koolitused toimuvad väikestes gruppides. Õppetöö praktiline osa toimub MAKE-UP ATELIER PARIS profisarja toodetega.

KOOLITUSKALENDER

AIRBRUSH

AIRBRUSH

̶  Vii oma jumestusoskused veelgi kõrgemale tasemele-

jumestus AIRBRUSHiga!

Koolituse teemad: Airbrush-püstoli ja kompressori käsitlemine (erinevad kompressorid, püstolid ja nende tööpõhimõte). Erinevad airbrush tooted (vee baasil/silikooni baasil) ja nende kasutamine. Airbrushi hooldus ja puhastus. Värvide vahetamine. Ühtlane meigipõhi airbrushiga. Iluvigade peitmine airbrushiga. Modelleerine (highlight & contour) airbrushiga. Silma/huule/kulmumeigi võimalused airbrushiga ja pintslitega. Šabloonid, trafaretid jms. abivahendite kasutamine. Huulte modelleerimine (3D huulemeik). Värviteooria.

Loe edasi…

X

Meie missioon ja visioon

Missioon: ATELIER Meigikool on kool, mille lõpetaja on enesekindel, professionaalsete oskustega, mitmekülgne, läbilöögivõimeline tööturul ning valmis elukestvaks õppeks.
Visioon: on hea mainega kool, kus pakutakse iluteeninduse valdkonna parimat ja mitmekülgseimat õpet ja seda profesionaalsete oskustega juhendajate poolt.

Meie koolitajad

Meie koolituste kvaliteedi loojad ja tagajad on meie koolitajad. Nemad hoolitsevad selle eest, et õppekavad ja koolitusprogrammid oleksid huvitavad, ajakohased ja parimad mida pakkuda saab. Nad on oma ala professionaalid ning kogenud praktikud, kes puutuvad valdkonnaga igapäevaselt kokku.

Leia meigi-või grimmikoolituseks modell siit