Õppekava hästi koostatud! Baasteadmised alustamiseks olemas. Mulle meeldis siin väga ja olen mega rahul ja õnnelik, et tulin. Ei kahetse ühtegi päeva siin. Aitäh!

Diana Erik
Beauty Modul

Mulle meeldis, et õppekava oli ilusti lahti kirjutatud ja arusaadav!

Katriin Mägi
Beauty Modul

Oli hea, et oli mitmeid õpetajaid, erinevaid käekirju, erinevaid nippe sai palju. Hea oli õppida väikeses grupis!

Monika Andrejev
Beauty Modul

Koolituse ülesehitatus hea, väga lai õppekava, vajalikud teemad, mitmed stiilid saab selgeks. Supper koolitajad, supper koht, suppet tooted! Aitäh!

Liis Lumi
Beauty Modul

 Olen saanud väga palju targemaks! Koolituse kava on hästi ülesehitatud. Kindlasti osalen ka täiendkoolitustel.

Madli Soovik
Beauty Modul

 Väga tore koolitaja ja hästi sisutihe koolitus. Jätkake samas vaimus ja edu Teile edaspidiseks!

Geidi Kuklase
Pruudijumestus

 Lihtsasti jälgitav, väga meeldiv ja abivalmis õpetaja. Piisavalt oli aega, et rahulikult kõik läbi teha ja süveneda.

Ilona Tint
Pruudijumestus

 Kokkuvõttes olen ma väga rahul, et läbisin ATELIER Meigikooli. Tänu sellele olen saanud julguse minna salongi tööle ja pakkuda jumestusteenust. Soovitan kõigil kooli lõpetanutel hakata koheselt õpitut praktiseerima kuna paljud asjad kipuvad kiiresti ununema kui kätt soojas ei hoia!  Suured tänud kõikidele juhendajatele!

Ave Rüütel
Beauty Modul

 Sain suured teadmised, mida varem isegi ei kujutanud ette.

Liina Kremer
Beauty Modul

 Kuna ma enne kooli tulemist ei osanud silmameiki teha siis tunnen, et olen nüüd palju rohkem arenenud jumestus valdkonnas. Julgen vabalt teha teistele.

Jaanika Lohberg
Beauty Modul

 Mina tänan Teid! Tulen kindlasti veel midagi õppima.

Karmela Klein
Beauty Modul

Meeldis väga, et olid erinevad õpetajad erinevates tundides. Lisaks meeldis, et õhtujumestuse tunde oli palju. Meeldis, et igal juhendajal oli oma käekiri , millest sai/saab kombineerida kokku endale sobiliku variandi.

Anett Pransmann
Beauty Modul

Ootan järge, Art Modulit!

Ruth Rämo
Beauty Modul

Mulle väga meeldis juhtiv personal ning nende õpetusviis. Kõik oli hästi mitmekülgne. Julgeksin soovitada ka sõpradele. Ootan järge, Art Modulit!

Rebecca Karo
Beauty Modul

 Meeldis, et tehtud jumestuse puhul toodi välja nii positiivseid kui negatiivseid külgi. Väga hea grupi suurus oli! Väga head vahendid jumestuseks.

Mirjam Nei
Beauty Modul

Parimad koolitajad! Oma ala professionaalid ja seda 100%.

Helina Mägedi
Jumestaja

Koht, mis on täis maagiat! Nii mõnus “vibe” on teil ateljees, ei tahtnud üldse ära minna. Sain ühe vinge meigikoolituse osaliseks ning ei jõua järgmist ära oodata. Koolitajad on soojad ja äärmiselt professionaalsed, nende juhendamisel tundub meigi tegemine palju lihtsam ja mängulisem.

Triinu Halliste
Jumestaja

Ootus oli õppida uusi kasulikke nippe ja väikseid teadmisi grimmi vallas, muidugi lootsin ka leida uusi häid tooteid mida töös kasutada. Kas see ootus täitus? Kindlasti JAH! Koolituse programm oli väga hea ja palju infot nii väikse ajaga, väga soe seltskond ja suurepärane koolitaja.

Kaili Nagel
Jumestaja

Minul on ainult positiivsed emotsioonid. Koolitaja on oma ala meister, grupi suurus oli hea,jôuti individuaalselt. Kôiki jälgida ja juhendada. Ülihead tooted ja sôbralik teenindus. Ootan juba suure huviga uut koolitust. Peatse kohtumiseni 6.05 pruudimeigi koolitusel.

Kristina Bogatšov
Jumestaja

Mulle koolitused väga meeldisid! Sain oskused baasteadmistest jumestuses, parema tehnika omandatud ning uued meikimisnipid. Tänu sellele julgen ja oskan end paremini meikida. Personaalset tähelepanu jagus küllaga. Aitäh Merlin ja Maria!

Marita Sestverk
Tavakasutaja

Vahendid ja tehnikad olid väga vahvad ja teostatavad, väga inspireeriv. Airbrushiga olen varasemalt tuttav, aga sain palju julgust ja inspiratsiooni. Igatahes soovin teile edu teie tegemistel, jälgin teie tegemisi ja võtan ka osa 🙂

Kristiina Aigro
Jumestaja

Olen käinud ATELIER meigikoolis kahel professionaalile suunatud täiendkoolitusel. Võib öelda, et kool on igati oma nime väärt ja julgen seda kõigile soovitada. Õpetajad on oma ala professionaalid, lisaks on kooli ruumid väga mõnusad õppimiseks ja lähenemine väga individuaalne. Õppetöös kasutatakse üht parimatest kosmeetikasarjadest professionaalile ja lisaks on kooli meeskond igati abiks ka edaspidi toodete ja tarvikute valimisel ning hankimisel. Mul on hea meel, et sain ka personaalkoolituse airbrushi alal, see oli väga huvitav ja kasulik edaspidises töös. Kokkuvõttes 5+ kõigele!

Lenneli Noobel
Jumestaja

 

 

Käisin koolitusel, millega jâin supper rahule. Nii sóbralikud ja sooja súdamega naised on seal koos. Kùlastan teid kindlasti veel!

Janne Kniga
Tavakasutaja