Parimad koolitajad! Oma ala professionaalid ja seda 100%.

Helina Mägedi
Jumestaja

Koht, mis on täis maagiat! Nii mõnus “vibe” on teil ateljees, ei tahtnud üldse ära minna. Sain ühe vinge meigikoolituse osaliseks ning ei jõua järgmist ära oodata. Koolitajad on soojad ja äärmiselt professionaalsed, nende juhendamisel tundub meigi tegemine palju lihtsam ja mängulisem.

Triinu Halliste
Jumestaja

Ootus oli õppida uusi kasulikke nippe ja väikseid teadmisi grimmi vallas, muidugi lootsin ka leida uusi häid tooteid mida töös kasutada. Kas see ootus täitus? Kindlasti JAH! Koolituse programm oli väga hea ja palju infot nii väikse ajaga, väga soe seltskond ja suurepärane koolitaja.

Kaili Nagel
Jumestaja

Minul on ainult positiivsed emotsioonid. Koolitaja on oma ala meister, grupi suurus oli hea,jôuti individuaalselt. Kôiki jälgida ja juhendada. Ülihead tooted ja sôbralik teenindus. Ootan juba suure huviga uut koolitust. Peatse kohtumiseni 6.05 pruudimeigi koolitusel.

Kristina Bogatšov
Jumestaja

Mulle koolitused väga meeldisid! Sain oskused baasteadmistest jumestuses, parema tehnika omandatud ning uued meikimisnipid. Tänu sellele julgen ja oskan end paremini meikida. Personaalset tähelepanu jagus küllaga. Aitäh Merlin ja Maria!

Marita Sestverk
Tavakasutaja

Vahendid ja tehnikad olid väga vahvad ja teostatavad, väga inspireeriv. Airbrushiga olen varasemalt tuttav, aga sain palju julgust ja inspiratsiooni. Igatahes soovin teile edu teie tegemistel, jälgin teie tegemisi ja võtan ka osa 🙂

Kristiina Aigro
Jumestaja

Olen käinud AIM meigikoolis kahel professionaalile suunatud täiendkoolitusel. Võib öelda, et kool on igati oma nime väärt ja julgen seda kõigile soovitada. Õpetajad on oma ala professionaalid, lisaks on kooli ruumid väga mõnusad õppimiseks ja lähenemine väga individuaalne. Õppetöös kasutatakse üht parimatest kosmeetikasarjadest professionaalile ja lisaks on kooli meeskond igati abiks ka edaspidi toodete ja tarvikute valimisel ning hankimisel. Mul on hea meel, et sain ka personaalkoolituse airbrushi alal, see oli väga huvitav ja kasulik edaspidises töös. Kokkuvõttes 5+ kõigele!

Lenneli Noobel
Jumestaja

Käisin koolitusel, millega jâin supper rahule. Nii sóbralikud ja sooja súdamega naised on seal koos. Kùlastan teid kindlasti veel!

Janne Kniga
Tavakasutaja