VABARIIK100 X SUITSUSILM

„SMOKEY EYES“ – jumestus aastast 1920

Naiselik ning salapärane suitsusilm aastast 1920! Veel kümnendi algul ei jumestanud naised end peaaegu üldse, kõik oli äärmiselt loomulik ning minimalistlik, kuid 1920-dad oli pidustuste ajastu, mil naised kandsid kalleid pärleid, sulgi ning kauneid kleite, mida kaunistasid luksuslikud kasukad, vesilaine ja suitsune silm, mis tol ajal oli küll veidi teises võtmes, kui tänapäeval harjunud oleme. Oh kuidas tahaks ajas tagasi rännata, võtta kätte klaas kallist šampanjat ning tunda end tõeliselt naiselikuna. Šampanjaklaasi tõstmiseks on põhjusi aga mitmeid. Liigume ajas hoopis edasi, 24. veebruaril tähistab Eesti Vabariik oma 100. sünnipäeva – Eesti suursugust juubelit. Kaunid kutsed sünnipäevapeole on avatud, ning see on tõepoolest päev, kus klassikalise glamuuriga kokku ei hoita.

LOS ANGELES, CA – NOVEMBER 22: Demi Lovato arrives at the 2015 American Music Awards at Microsoft Theater on November 22, 2015 in Los Angeles, California. (Photo by C Flanigan/Getty Images)

Tahame siinkohal kutsuda kõiki naisi enda juurde jumestusse, et saaksime teid sättida suurtele pidustustele väärikalt glamuurseks. Kaunis kleit on juba välja valitud, jääb üle veel sättida soeng elegantselt kinni ning lasta hellitada end professionaalide pintslitel, kes annavad endast maksimumi, et jumestus, soeng ja outfit omavahel ideaalselt sobituks.

Kuna suitsusilm on röövinud naiste südamed üle kogu maailma, tähistades samuti üsna pea oma 100-aastast juubelit, siis kutsume Teid ATELIER stuudiosse just seda ajatut jumestust saama. Mis oleks kaunim, kui ideaalselt hajutatud suitsusilm. Suitsusilm ei pea alati olema sügav must. Suitsusilm võib olla ka pehme pruun silm või ploomi tooni lilla või lausa sinine või roheline.

Kandke klassikat, ja te ei eksi mitte kunagi!

Pidulik õhtumeik toob esile naise ilu ja elegantsuse ning peab mõjuma kaunilt nii õhtuvalguses, kui ka fotodel – suitsusilm sobib selleks puhuks ideaalselt.

Broneeri aeg jumestusse ja soengusse endale mugaval ajal: Broneeri ONLINE

Kui Sa oled aga pigem ise endale meigi tegija siis MAKE-UP ATELIER PARIS Estonia e-poest leiad sadu erinevaid toone kuulsa suitsusilma tegemiseks.Vali endale sobivate toonidega palett SIIT 

 Videost võite näha ajatu suitsusilmaga õhtumeigi loomist MAKE-UP ATELIER PARIS klassikalistes toonides suitsusilma palettiga T20 Smoke variation (matt), kuid nagu öeldud sai, suitsusilm võib olla alati ka värviline.

Add your thoughts

There are no comments, add yours