UUS profimeigikursus

Tulevased jumestuskunstnikud, ootame teid uuele ATELIER Meigikooli päevase- ja õhtuse õppega BAASKURSUSELE!

Oled pikalt unistanud töötamisest disainerite, fotograafide ning teiste loominguliste inimestega? Tahad olla jumestaja moeshowdel, televisioonis, või fotoshuutidel ning muuta säravaks modelle, lauljaid ja näitlejaid ning saada osa kogu glamuurist lava taga, või unistad hoopis enda hubasest salongist? Nüüd on Sul võimalus astuda üks samm unistuste ametile lähemale, sest BEAUTY MODUL jumestuskunstniku baaskursus alustab taas 2018 MÄRTSIS!


Alles hiljuti jagasime trükisoojad tunnistused värsketele jumestajatele, kellele tunnustatud jumestajad ja grimeerijad andsid edasi oma parimad oskused, tehnikad ning inspiratsiooni. Oma tugevuseks peame ka väikest koolitusgruppi-ainult nii on võimalik tagada individuaalne lähenemine ning maksimaalne tähelepanu igale õpilasele. Samuti õppeainet, mis käsitleb seda, kuidas jumestaja peaks ennast majandama ja turundama, et mõista materjalikulu, tööaega, töö keerukust ja selle suhet tasuga.

Julgustame, juhendame ning anname edasi enda parimad nipid ja kogemuse, et saaksid tugeva baasi uue elukutse omandamisel.

Loe kursuse detailsemat infot siit: http://makeupatelier.ee/meigikool/beautymodul_2018/

REGISTREERUMINE ON AVATUD! Registreeri end kursusele siin: http://makeupatelier.ee/meigikool/registreeru

Kui Sa ei ole oma otsuses veel 100% kindel, siis kindlasti korraldame uuel aastal ka „Lahtiste uste päeva” kus kõik jumestushuvilised saavad vastused oma küsimusele juba enne kooli astumist. Kõigil on võimalik tulla tutvuma õppestuudio, vahendite, kooli tegevuste ja seal tegutsevate inimestega. Vaatame üle kogu ATELIER stuudio, millest õige pea võiks saada sinu „teine kodu”.

Kohtume juba uuel aastal, sest meie tiim aitab Sinu unistustel täituda!