Baaskursusega on liitunud üks Eesti tuntuim grimmikunstnik – TIINA LEESIK

Aplaus on siinkohal väga teretulnud!

Uus aasta tähendab uusi alguseid, ka ATELIER töötab iga päev selle nimel, et meie õpilastel jaguks motivatsiooni ja tahet meie juures õppimas käia, ning et ka juba professionaalidel oleks soov end täiendada just meie meigikoolis Pärnus.

ATELIER`il on rõõm teatada, et meie kauaaegne koostööpartner ja paljude jumestajate suur eeskuju – grimeerija ja jumestaja Tiina Leesik hakkab jagama oma kogemusi ja parimaid nippe ka meie baaskursusel, mis alustab taas juba HOMME!

TV3

Kas üks värske õpilane saakski parema kogemustepagasiga õpetajat soovida? – jõuluvana täidab kõigi heade jumestushuviliste soovid, küll veidikese hilinemisega, aga siiski…

Tiina Leesiku lugematute tegemistega saab end kurssi viia siin:
https://makeupatelier.ee/meigikool/tiina-leesik/ või teeme põgusa tagasivaate intervjuule, mille oli Tiina meile lahkesti nõus andma seoses ajaloolise teleseriaaliga „Litsid“, kus Make-Up Atelier Paris tooted olid just nendel võtetel tema grimmikohvris. Loe intervjuud siit: https://makeupatelier.ee/5078-2/

Armas uus kursus, olge avatud, õpihimulised, töökad ja ärge kartke küsida kõigilt meie armsatelt õpetajatelt kõike, mis vähegi värvidesse, pintslitesse ja jumestamise telgitagusesse puutub.

Uus aasta tõotab ATELIER`is tulla vägagi uudne, hoia end kursis meie koolituskalendriga!

Kohtumiseni juba homme, armas uus baaskursus!

ATELIER