13.02.2020 kell 17:00

@ATELIER stuudio
Kestvus: 3h

Õhtujumestuse koolitus sobib kõikidele naistele, kes soovivad osata end ise pidulikuks sündmuseks jumestada.

Pidulik õhtumeik toob esile naise ilu ja elegantsuse ning peab mõjuma kaunilt õhtuvalguses. Meigipõhi on intensiivsemalt modelleeritud ning vastavalt vajadusele rõhutatakse tugevamalt silmi või huuli.

Õpetame sulle kuidas end pidulikuks sündmuseks professionaalsete võtetega ise meikida, et seda meiki ei oleks liigselt ning kõik tunduks värske ja ilus. Õpetame kuidas peita probleemseid kohti näos (punetus, vistrikud, akne, armid) ja seda nii, et see jääks märkamatu. Kuidas valida see õige jumestuskreemi toon, kuidas modelleerida maitsekalt näo -ja kulmukuju.

Juhendaja: Ana Ferrum ja Diane Jõgis 

KOOLITUSE TEEMAD:
Ülevaade vajalikest töövahenditest ja toodetest. Näo -ja silmakujude analüüs. Kulmude korrigeerimine vastavalt näokujule. Ühtlane meigipõhi. Modelleerimine (Highlight & Contour). Silmajumestus õhtumeigis. Värviteooria (huulepulga, lauvärvide ja põseruuži toonide valik)

Koolitus viiakse läbi väikeses grupis, mis koosneb maksimaalselt 8 inimesest – seega soovitame aeg koolitusele aegsasti broneerida. Koolituse eesmärk on õppida jumestama iseennast.

Iga koolitusel osaleja saab omale koolituselt kaasa põhjaliku õppematerjali.

MAKSUMUS: 59€ *koolituse hind sisaldab vahendeid ja kosmeetikat praktilise osa jaoks, õppematerjali.

Lisaks pakume koolitusi ka gruppidele. Pane ise kokku kuni 8. liikmest koosnev oma seltskond ja leiame koos sobiva aja. Küsi julgelt pakkumist!

REGISTREERU KOOLITUSELE

Lisainformatsioon:
eesti@makeupatelier.ee
Kontakt: +372 5553 0884

-be your own make-up artist

Category: Meigikoolitus

Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *