Soengumenüü™ Mis põnev asi see on?

Kas Sul on vahel tunne, et soovid lasta endale pidulikuks ürituseks teha kauni soengu, kuid ei tea mida?  Või oled juhtunud täpse sooviga juuksuri juurde, kellel ei õnnestu kohe kuidagi teha just selline soeng, nagu oled talle pildil ette näidanud?

Meil on Sulle lahendus- Soengumenüü™ Mis põnev asi see on?

Kõigile juuksegurmaanidele on kokku pandud tõeline maiuspala – silmapaistvatest ja aegumatutest stiili-ikoonidest inspireeritud  soengukogumik – Soengumenüü™.
Teisisõnu on Soengumenüü™ eksklusiivne teenus, kus klient saab valida endale meelepärase soengu selleks spetsiaalselt disainitud menüüst. Sellest leiab kirjelduse, millise pikkusega ja värvusega juustele on pildil olev soeng sobivaim,
kaua võtab aega selle tegemine ning palju see kliendile maksma läheb. Nii saame viia kokku mitu head asja: leida kliendile parima lahenduse, muuta juuksuritöö lihtsamaks ja jõuda alati soovitud tulemuseni.
Kõik soovijad saavad nüüd nautida Soengumenüü™ teenust ka ATELIER stuudios. Iga piduliku ürituse juurde sobib kindlasti üks kaunis soeng. Siinkohal tuleb Teile suureks abik Soengumenüü™. Kogu inspiratsiooni, vali välja Soengumenüüst oma lemmik, broneeri aeg online ja külasta ATELIER stuudiot. Sind ootavad seal oma ala parimad asjatundjad ning sõbralik teenindus.

Juunis ja juulis ATELIERis Soengumenüü’st kõik VINTAGE ja RED CARPET soengud 20 eurot.

Lase endale vormida juba sellel suvel üks stiilne ja iseloomuga soeng ATELIERis!

Add your thoughts

There are no comments, add yours