Profimeigikursusest „ART MODUL“ 

PROFIMEIGIKURSUS „Art Modul“  alustab juba MÄRTSIS!

Armsad jumestuskunsti austajad,

olete kindlasti ammu oodanud kursust, mis oleks suunatud juba professionaalsele jumestajale/grimeerijale. Lõpetame rõõmuga Teie kannatused, ning anname teada, et juba märtsi teises pooles alustab ATELIER Meigikool uue ja väga kreatiivse 11nädalase kursusega, kus saate täielikult astuda välja oma mugavustsoonist, sest meie õppekava pakub palju avastamisrõõmu, ning ei lase kindlasti käed rüppes istuma jääda.

Paneme üheskoos pead tööle, sest nii paljude loominguliste inimeste keskel saab sündida vaid midagi eriti ägedat! Võtame igast tunnist viimast ning anname erinevatele karakteritele isikupära ja põnevust, kuid samas hoolitseme selle eest, et Teie endi käekiri saaks piisavalt palju arenemisvõimalust, sest just see on tänapäeval meie kõigi visiitkaardiks. Hoidkem ja arendagem seda kõige erilisemas suunas. Armastame ütlust, et professionaal ei hoia kunagi häid teadmisi vaid endale, vaid jagab seda ka teistega-seetõttu on ka sel korral meie õpetajate hulgas vaid oma ala parimad, kelle kogemustepagas on miski, mida saame omandada vaid väga pika aja ja suure tööga.

Õpetajate hulgast leiad väga tunnustatud ning ennekõike kõrgmoe jumestust viljeleva Ellen Walge. Grimmikunstnikest on meie hulgas telesaate “Sinu nägu kõlab tuttavalt” tuntud Sirle Teeäär, seriaali „Litsid“ grimmikunstnik Tiina Leesik ning seriaali “Pank” grimmikunstnik Merlit Veldi. Samuti kuuluvad meie tiimi kunstilise käega Lenneli Noobel, noor grimeerija Kertu Tammeleht ning tattoo-kunstnik Sten Savi. Kontaktläätsede tüüpidest,  nende  silma asetamisest ja eemaldamisest tuleb kõnelema meile Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli optometristi õppekava õppejõud Elo Olonen.

Nagu juba nimed ütlevad, siis on juhendajad täiesti erineva taustaga- oma kindla stiili ja käekirjaga. Sellega kindlustame, et iga tund saab olema kordumatu ja kogu kursus mitmekülgselt arendav.

Kogu kursuse vältel jagab Teiega oma kogemusi kaheksa oma ala professionaali. Nii mitmekesist kursust jumestamise alal ei ole kindlasti Eestis veel varem korraldatud!

Eesmärgiks on viia Sinu jumestamise oskused veelgi kõrgemale tasemele ja ennekõike õpetada Sulle nägema tervikut. Lisaks jumestamisele õpid erinevaid grimmivõtteid, omandad vajalikud baasoskused soengute tegemiseks ning oskad edaspidi oma töödesse kaasata erinevaid fantaasiaelemente.

Õppetöös kasutame profimeigisarja MAKE-UP ATELIER PARIS tooteid. Tule tutvu ja tööta meie toodetega ning armu igaveseks MAKE-UP ATELIER PARIS profitoodete lõpututesse kasutusviisidesse, ja veendu, et jumestamine saab olla väga „kerge“, kui sul on nii imelised vahendid selle teostamiseks.

Uusi teadmisi ei ole kunagi liiga palju, sest õnneks on meie eriala niivõrd muutuv, et igav juba ei hakka. Küll aga tuleb end uute trendide ja suundadega pidevalt kursis hoida, et kirg meie töö vastu värskena püsiks, ning et saaksime ikka ja jälle enda klientidele rõõmu valmistada.

Veel jõuad meiega liituda, kurusele on veel 2 vaba kohta.

Täpsema info kursuse kohta leiad siit: http://makeupatelier.ee/meigikool/art-modul-tase-2/
Kurusele registreeruda saad siin: http://makeupatelier.ee/meigikool/registreeru/

 

Näeme juba päikeselisel kevadel ATELIER Meigikoolis!