PÖFF: Black Catwalk

27. novembril kutsus Põhja-Euroopa üks suurimaid filmifestivale PÖFF üheks õhtuks kokku filmitegijad, moegurmaanid ja kunstihuvilised, esitlemaks uuenduslikku moesündmust PÖFF: Black Catwalk, mille alapealkiri sel aastal oli”Talk to me, I’m watching”. Make-Up Atelier Paris Estonia’l oli au olla selle show ametlikuks meigipartneriks.

Uuenenud rõhuasetusega moeshow tõi ühelt poolt fookusesse kostüümikunsti ning pööras filmitegijate pilgud noorte Eesti moeloojate poole. Oma loomingut esitlesid noored Eesti moekunstnikud Anne Liis Puhk, disaineriduo Britta Liisa Brutus ja Arle Kivisaar, Karl-Christoph Rebane, Karola Kaugema, Kirke Talu, Kätlin Haak, Liina Liesment ning Reila Saarmäe.
Showl esitles iga disainer 3 komplekti, mis oli loodud spetsiaalselt selle moesündmuse tarbeks ning oli inspireeritud moeloojate endi lemmikfilmidest.
Teisalt seadis sündmus olulisele kohale kunstilise lavastuse, läbi mille moodustati ühtne tervik filmist, moest ja liikumisest, olles kummardus kõikidele antud kunstivormidele. Sündmus toimus alternatiivklubis HALL.

Toome Teieni oma lemmikud look ‘id, mis said loodud koostöös andekate Eesti moedisainerite ja Balmain Paris Hair Couture Estonia’ga ning täname loomingulist meigitiimi suurepärase koostöö eest: Maret Ubaleht Eliise Brigita Mõisamaa Birgit Von Org Eliise Sepp Anna-Maria Tagu Sarah Liis Seppel.

W A S      C R E A T I V E !

Fotod: Arnaud Lafeuillade