Mida Toob A.I.M Aasta 2017

Ennem, kui alustame uue aasta tutvustusega, võiksime alustada hoopis algusest. Nimelt 2016 jaanuarist. 13.01.16 toimus ATELIER INTERNATIONAL DE MAQUILLAGE Eesti meigikooli esimene koolitus “Jumestus endale”, kus meigihuvilised naised pühendasid ennast meigimaailma saladuste avastamisele. Meil on ääretult hea meel, et nüüdseks on unistusetest ja rohketest ideedest saanud toimiv meigikool, kus toimuvad regulaarselt erinevad jumestusalased koolitused nii tavakasutajatele kui ka professionaalsetele jumestajatele.

Esimesele meigikoolitusele järgnesid kohe ka teisedki uued ja huvitavad koolitused tavakasutajale, nagu näiteks SUITSUSILM, JUMESTUS LÕPETAJALE, HIGHLIGHT & CONTOUR, GLAMUURNE LAINERIJOON, PÄEVAMEIK, GLAMUURNE ÕHTUMEIK, LAVAMEIK.  Lisaks käisid ka paljud professionaalsed jumestajad inspiratsiooni kogumas ning kätt harjutamas erinevatel teemadel, nagu näiteks FANTAASIA GRIMM, KEVADINE TRENDIJUMESTUS, PRUUDIJUMESTUS, FOTOMEIK, 1940 “BURLESQUE”, AIRBRUSH JUMESTUS.

Atelier Internatioinal De Maquillage tänab kõiki, kes on meid usaldanud ning õppinud üheskoos meiega!

Meie põhiväärtuseks on INDIVIDUAALSE LÄHENEMISE pakkumine igale õppijale ning kindlasti edastavad meie väärtusi ka uue õppeaasta koolitused.

2017 õppeaasta esimeses pooles oleme kombineerinud erinevaid populaarseimaid koolitusi lõppevast aastast ning samuti lisanud paar täiesti uut koolitust. Jaanuaris keskendume PÄEVAMEIGILE ning meigipõhja MODELLEERIMISELE, veebruaris on rõhuasetus pidulikel jumestustel (GLAMUURNE ÕHTUMEIK ja SUITSUSILM) ning märtsis pilkupüüdvatel silmajumestuse tehnikatel (GLITTER MAKEUP ja GLAMUURNE LAINERIJOON). Samuti toimub märtsis esmakordselt MASTERCLASS “Glamuurne õhtumeik”, mis on suunatud professionaalsetele jumestuskunstnikele.

 

Kohtumiseni ATELIER stuudios,

Sinu A.I.M.

Add your thoughts

There are no comments, add yours