MAKE-UP ATELIER PARIS Ajaloost

Make-up Atelier Paris on üks maailma juhtivaid ettevõtteid professionaalse meigi ja grimmi alal, mille asutas Helene Quille.

Helene Quille sündis Prantsusmaal Nancy linnas 1961. aastal. Ta oli alati unistanud meigikunstnikuks saada ja seetõttu läks õppima teatri ja lava grimmi. Peale kooli lõpetamist, 20aastasena, kolis ta moe ja ilu pealinna Pariisi. Seal hakkas ta töötama jumestaja-grimeerijana erinevates Euroopa ja Hollywoodi kino projektides ning teatri– ja moeetendustel. Samuti andis ta tunde erinevates meigikoolides ja töötas konsultandina Clarinsis, Sephoras’s, Poudres Leclercs’s ja Yves Rocher’s. 1986 aastal asutas Helene oma meigikooli, kus tänaseni koolitatakse professionaalseid jumestajaid ja grimmeerijaid, kui ka tavakasutajaid.

Kosmeetik-farmakoloogi Claude Dussault abiga töötati 1989.-1991. aastal välja esimene jumestustoode, viiene lauvärvi palett, mis vallutas peale lansseerimist kohe maailma turu. Sellega sai kosmeetikabränd Make-up Atelier alguse. Lauvärvi palett oli populaarne ning paljud teised kosmeetikatootjad üritasid seda tulutult järele teha. Püsimaks moe- ja ilumaailma tipus, käib Atelieri laborites ja tehastes pidev tootearendus. Tänu enda laborile ja tootmisüksusele on Atelieril eelis, mis võimaldab reageerida värskeimatele trendidele ning luua uusi tooteid.

Atelieri edu saladus on see, et pakub laia valikut kauapüsivaid tooteid mõistliku hinnaga. Tootevalikus on kõrge pigmentatsiooniga lauvärvid ja põsepunad, ülikerge ja hästi katva tekstuuriga jumestuskreemid, kauapüsivad huulevärvid jm, mis tagavad igale kasutajale kauapüsiva ja kauni jumestuse.

Make-Up Atelier Paris omab esindusi maailma 45 riigis.

ATELIER stuudio on rahvusvahelise professionaalse jumestussarja Make-Up Atelier Paris ametlik esindaja Eestis. Esimesed tooted jõudsid Eesti turule 2015. aastal.

 

Add your thoughts

There are no comments, add yours