LET’S REFILL

LET’S REFILL OUR FAVOURITES!

MAKE-UP ATELIER PARIS profimeigisari ei ole olnud Eesti turul kaua, kuid seda aega on olnud piisavalt, et lemmik toonid 5color lauvärvipaletides on otsa saanud. Head kliendid, kõik, kes Te olete küsinud, kas 5color lauvärvipaletide toone saaks ka üksikult osta? Vastus Teile täna: J-A-H 5color lauvärvipaletide refill-süsteem (2,6 cm diameetriga) on jõudnud nüüd ka Eestisse ning on saadaval meie e-poes: pood.makeupatelier.ee

Refill-süsteem pakub lõputuid võimalusi. Täita olemasolevaid palette või kombineerida täiesti uus palett.

Kõigil meil on jumestuse tegemisel välja kujunenud „oma käekiri” ja maitse, oled sa siis professionaal või lihtsalt jumestushuviline. Mõnele on südamelähedaseks saanud puhtad ja matid toonid, teisele pärmutter toonid, kolmandad armastavad aga möllata erksate ja silmapaistvate värvidega ning mõned eelistavad rahulikke klassikalisi toone. Ikka ja jälle leiame me end avamas mitut erinevat paletti, kuna lemmiktoonid on mitmes erinevas paletis, mitte koos. Mida siis teha, kui olemasolevast tootevalikust ei ole te veel leidnud ideaalsete värvikombinatsioonidega paletti?
Refill-süsteem annab võimaluse valida, kui suurt paletti ja kui paljude värvitoondega kellelgi parasjagu vaja on.
Tootekoodi skeem, mille järgi e-poest tellida on väga lihtne ja loogiline.
Näide: kood: T221
Koodi esimesed tähised näitavad, millise 5color paleti refilliga on tegemist (T22) ning viimane number (1), mitmenda (1,2,3,4,5) tooniga  5color paletist täpselt tegemist.
Pakkuda on kolme erineva suurusega TÜHJA refill karpi :

  1. 1-kohaline palett (GD26)
  2. 24-kohaline palett (PAL24)
  3. magnet palett (varsti saadaval meie e-poes)

Refillsüsteem annab sulle vabaduse täita olemasolevaid palette või komplekteerida just Sulle sobivates ja vajalikes toonides palett.

Järele jääb valida vaid meelepärased refill toonid, ja unistuste värvidega palett ongi valmis! Toonide valiku erinevate veekindlate mattide, sädelevate ning pärlmutter toonidega leiad SIIT