Kuidas valida õiget tooni lauvärv?
Anname  mõned klassikalised näpunäited, et Sinu valiku tegemist pisut lihtsamaks muuta.

Oluline aspekt valiku juures on Su oma silmade värv! Lauvärv ei tohiks Su silmadega kokku sulanduda, vaid tooma Sinu enda silmavärvi veelgi rohkem esile. Lauvärve valides võid alati lähtuda silmaiirises olevatest värvidest või kasuta vastandvärve (värviring).

Read more
GLOWING SKIN

Näonahk särama: 6 toodet MAKE-UP ATELIER PARIS’ilt, millega seda saavutada! 

Särav, kiirgav, kumav, terve ja niisutatud- need on 2019 aasta trendika meigipõhja märksõnad. Moes on läikiv, highlight’itud nägu, mis näeb välja loomulik ja terve. Täna räägime Teile, milliste MAKE-UP ATELIER PARIS toodete abil saavutate just sellise tulemuse.

Read more
Meigitrendid 2019 aasta talveks

HOOAJA TOP-5

Uus aasta on alanud ja on just õige aeg teha väike ülevaade, milline jumestus on sel hooajal moes. Ütleme kohe ära- NUDEstiilis meigi võid Sa mõneks ajaks unustada. Aeg on värve lisada!

1. Selle talve kõige moodsam huulevärv on ŠOKOLAAD.

Huulepulgana kasutatakse kõiki võimalikke pruune toone, mis on erineva tekstuuriga-  matist kõrgläikeni. Tähtis on, et toode niisutaks huuli piisavalt – väljas on ju külm aeg!
Read more
OTSIME OMA TIIMI FOTOGRAAFI

Sinu töö ATELIER stuudios oleks:

-pildistada üles erinevaid iluüritusi
-portreefotod

 ATELIER stuudios ootab Sind:

-huvitav, ilus ja mitmekülgne koostöö
-toetav kollektiiv
-projektipõhine tasu

Kandideerimiseks saada hiljemalt 31. detsember aadressile: eesti@makeupatelier.ee

-oma CV
-oma portfoolio

PÖFF: Black Catwalk

27. novembril kutsus Põhja-Euroopa üks suurimaid filmifestivale PÖFF üheks õhtuks kokku filmitegijad, moegurmaanid ja kunstihuvilised, esitlemaks uuenduslikku moesündmust PÖFF: Black Catwalk, mille alapealkiri sel aastal oli”Talk to me, I’m watching”. Make-Up Atelier Paris Estonia’l oli au olla selle show ametlikuks meigipartneriks.

Read more