5päeva täiendõpet Pariisis

ATELIER kutsub meigikunstnike õppima PARIISi 20-24 juuli 2020

Täienda end moe ja ilu mekas…..PARIISis.

Koolituse viib läbi maailma tunnustatud jumestuskunstnik ja Make-Up Atelier Paris profimeigisarja looja Hélène Quillé, kes on koostööd teinud moe -ja iluajakirjadega: Votre Beaute, Elle, kataloog Quelle, Coiffure de Paris, Coiffure International; on konsultant kosmeetika laborites: L’Oreal, Clarins, Sephora, YVES ROCHER ja teised.

Art of Beauty and Make-up Artistry

Programm:

Read more
Kevad-Suvi 2019 meigitrendid

Erksad huuled

Kevadele tuleb vastu minna mahlakate ja erksate värvidega.

Huulepulgad, huulepliiatsid ja glitter- eelistada tuleks pohlapunast, ploomilillat ja vaarikapunast. Populaarseks muutub ka bordoo -ja veinipunane toon.

Õiget värvitooni tuleks valida lähtudes enda naha alatoonist. Sooja alatooniga inimesel tuleks eelistada soojemaid värve, külma alatooniga inimene peaks eelistama pigem külmemaid värve, nagu näiteks mustsõstralilla ja vaarikapunane.

Read more
Profimeigikursusest „ART MODUL“ 

PROFIMEIGIKURSUS „Art Modul“  alustab juba MÄRTSIS!

Armsad jumestuskunsti austajad,

olete kindlasti ammu oodanud kursust, mis oleks suunatud juba professionaalsele jumestajale/grimeerijale. Lõpetame rõõmuga Teie kannatused, ning anname teada, et juba märtsi teises pooles alustab ATELIER Meigikool uue ja väga kreatiivse 11nädalase kursusega, kus saate täielikult astuda välja oma mugavustsoonist, sest meie õppekava pakub palju avastamisrõõmu, ning ei lase kindlasti käed rüppes istuma jääda.

Read more
Kuidas valida õiget tooni lauvärv?
Anname  mõned klassikalised näpunäited, et Sinu valiku tegemist pisut lihtsamaks muuta.

Oluline aspekt valiku juures on Su oma silmade värv! Lauvärv ei tohiks Su silmadega kokku sulanduda, vaid tooma Sinu enda silmavärvi veelgi rohkem esile. Lauvärve valides võid alati lähtuda silmaiirises olevatest värvidest või kasuta vastandvärve (värviring).

Read more
GLOWING SKIN

Näonahk särama: 6 toodet MAKE-UP ATELIER PARIS’ilt, millega seda saavutada! 

Särav, kiirgav, kumav, terve ja niisutatud- need on 2019 aasta trendika meigipõhja märksõnad. Moes on läikiv, highlight’itud nägu, mis näeb välja loomulik ja terve. Täna räägime Teile, milliste MAKE-UP ATELIER PARIS toodete abil saavutate just sellise tulemuse.

Read more