Koolitus, mis paneb Sind tõeliselt proovile

Masterclass NUDE MAKE-UP koolitus saab olema eriline ja omanäoline nii Sulle, kui ka meile. Lõhume traditsioonilise koolituse ülesehituse, kus modell tuleb koolitusel osalejal endal otsida ja praktline osa teostatakse ühel modellil.
Seekord valib ja organiseerib 2 modelli koolitatava kohta koolituse korraldaja. Jah, praktiline osa toimub kahel modellil ja seda seetõttu, et tagada võimalikult paljude erinevate Nude jumestuse nüansside ja tehnikate kombineerimine praktilises osas. Modellid saavad olema erinevad-nii heleda, kui ka tumedapäised.  Miks mitte sekka ka punapäid? 😉


Nude Make-Upi puhul on võtmeroll modelleerimisel, seda selliselt, et seda näha ei oleks ja jätaks lummava ja loomuliku looki.  Teinekord tuleb tumedapäiste loomulikku tumedust ja kontrasti pigem taltsutada ja oskuslikult mahendada. Või hoopis katta ühtlaselt meigipõhi, kuid mitte ära kaotada iseloomulikke kauneid tedretähne. Ja just seda, me Sulle 30. aprillil A.I.M Meigikoolis õpetamegi.
NUDE MAKE-UP koolitusel õpitavaid erinevaid tehnikaid saad kasutada nii loomulikul dokumendifoto jumestusel, kui ka kõrgmoehõngulisel fotosessioonil, kus disainriided ei tohiks varju jääda. Samuti soovivad tagasihoidkliku kuid perfektset jumestust ka kliendid, kes soovivad enda välimuses rõhuasetuse panna hoopis soengule, aksessuaaridele või kostüümile.
Miks erinevad modellid? Aga selleks, et Sa saaksid kohe ka praktilise kogemuse,  kuidas ühele tuua mahedat sügavust ja teisel see vastupidi maha tõmmata.

Oleme harjunud kogu aeg värvi juurde andma, siin püüame leida pehmet tasakaalu.

                                                              /koolituse juhendaja Sirle Teeäär/

Miks me seda teeme? Ennekõike seetõttu, et tuua Sind välja mugavustsoonist, et Sa läbi selle võimalikult palju uusi teadmisi omandaksid. Loome Sulle tavapärase professionaalse jumestaja igapäeva, kus sa tihti ei saa ette näha, millist tüüpi klienti täna jumestada tuleb. Et sa oleksid  selles loomulikku ilu rõhutavas jumestusestiilis igati kogenud ja alati valmis, muret tundmata,  kes iganes edaspidi Sinu klienditooli istub-olgu ta tuhm blond, karge brünett või naturaalne punapea.

 Vähem tähtsaks ei saa pidada seda, et oleme ise omale seadnud eesmärgiks pakkuda iluteeninduse valdkonna parimat ja mitmekülgseimat õpet. Tahe olla parim, innustab meid eksperimenteerima, olema uudne ja looma huvitavaid õppekavasid. Meile meeldib heas mõttes traditsioone pea peale pöörata ja anda igale koolitusele mõni lisaväärtus. Tahame pakkuda koolitusi, mis oleksid põnevad, asjalikud ja huvitavalt läbi viidud.

NUDE MAKE-UP  koolitusel õpitud oskused saavad olema aegumatud ning leiavad kindlasti rakendust Sinu igapäevatöös. Saa osa koolitusest, mis lõhub traditsioone ja paneb Sind tõeliselt proovile!

Tutvu juhendaja Sirle Teeäär CV-ga ja registreeru koolitusele

Add your thoughts

There are no comments, add yours