Kevad-Suvi 2019 meigitrendid

Erksad huuled

Kevadele tuleb vastu minna mahlakate ja erksate värvidega.

Huulepulgad, huulepliiatsid ja glitter- eelistada tuleks pohlapunast, ploomilillat ja vaarikapunast. Populaarseks muutub ka bordoo -ja veinipunane toon.

Õiget värvitooni tuleks valida lähtudes enda naha alatoonist. Sooja alatooniga inimesel tuleks eelistada soojemaid värve, külma alatooniga inimene peaks eelistama pigem külmemaid värve, nagu näiteks mustsõstralilla ja vaarikapunane.

Enda naha alatooni määramine on lihtne:

TEST! Hoia valget paberit hästi puhastatud naha kõrval. Kui nahk näib muutuvat sinakaks, roosakaks või hoopis lillakaks, siis on naha alatooniks külmad toonid. Kui aga nahk näib valge paberi kõrval kollakas, siis on tegu soojade alatoonidega.

VEENID KÄESELJAL:
-sinakat tooni veenid-külm alatoon
-rohekat tooni veenid-soe alatoon

 

Lopsakad kulmud

Trend on enda loomulik kulmukuju! Kui loodus ei ole Sind õnnistanud laiade ja kohevate kulmudega, siis ära heida meelt. Kulmukaart saab juurde joonistada pliiatsi või kulmuvärvi abil, kuid see peab jääma naturaalseks.

 

Särav näonahk

Särava näonaha trend ei taandu veel nii pea ja just sellepärast on nüüd õige aeg soetada endale Highlighter-i tooteid. Kui Sa ei ole varem Highlighter tooteid kasutanud, siis eelista struktuuri poolest kuivi Highlighter tooteid, kuna neid on mugavam ja lihtsam peale kanda. Aga muidugi võid proovida ka kreemjaid struktuure, mis püsivad kauem ning jätavad loomulikuma tulemuse.  Valik on lõputu!

 

Tedretähnid-nooruse tunnus

Tedretähnid on selle kevade tõeline trend! Kellel neid ei ole, või ei ole vähese päikese tõttu veel näole tekkinud, saavad tedretähne joonistada, kas pruunika silmapliiatsi või kulmupuudri abil.