Jumestaja Diana

Meie tiimiga on liitunud taas üks noor jumestaja-Diana Heli.

Diana avastas oma kire ilumaailma vastu juba aastal 2012 kui osales erinevatel koolinoorte moeshowdel jumestajana. Ta on osalenud Moedepool, Hõbetraageldusel ning paaril korral NoorMoodil.
2013 aastal suundus Diana õppima aga hoopis Tallinna Ülikooli Andragoogika erialale. Kuid ka terve ülikoolis veedetud aja jooksul ei kadunud tema suur huvi ja kirg jumestamise vastu kuhugi ning leidis, et tulevikus soovib ta koolitaja ameti ja jumestaja ameti omavahel siduda.
Oma jumestusalased teadmised omandas Diana Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikoolis. Lisaks ilujumestusele on Diana tugevaks küljeks ja suureks huviks fantaasiameigid.

Diana on noor, positiivne ja täis tahet areneda, mis paneb teda tegema jumestamise tööd suure pühendumuse ja kirega.

Diana näeb ATELIER stuudios väga häid võimalusi enesearenguks ja uuteks väljakutseteks. Ta peab stuudio keskkonda väga professionaalseks ning jumestajale kohaks, kus ta saab teha oma tööd parimates tingimustes.
Diana ootab Teid kõiki enda juurde jumestusse, olgu selleks siis kas ilumeik või väljakutset pakkuv fantaasiameik!
Tema tööde ja tegemistega saad tutvuda siin (https://www.facebook.com/MUADianaHeli/), portfoolioga siin (https://dianaheli.weebly.com) ning uusima pildimaterjaliga Instagramis (https://www.instagram.com/makeupartistdianaheli/).

STAY TUNED! Kohe, kohe kuulutame ATELIERi FBlehel välja ka auhinnamängu. Auhinnaks saab olema TASUTA JUMESTUS, meie uue jumestaja Diana juurde.

Add your thoughts

There are no comments, add yours