FOUNDATION FINDER

Veatu meigipõhja juures mängib võtmerolli jumestustkreem. Jumestuskreem on asendamatu toode, mis katab ebatasasused, ühtlustab nahatooni ning loob pinnase selleks, et kogu ülejäänud jumestus saaks perfektselt toimida.

Õige tooni ja sobiva tekstuuriga jumestuskreemi leidmine võib kujuneda aga suureks väljakutseks. MAKE-UP ATELIER PARIS pakub üle 50 tooni õhukesi ja kaupüsivaid silikoon baasil meigipõhjasid. Hõlbustamaks Teie valikut, tutvustame teile lähemalt kõiki MAKE-UP ATELIER PARIS profimeigisarja meigipõhjasid, nende omadusi ja tonaalsusskeemi.

Tutvu esmalt kogu jumestuskreemide valikuga ja otsusta, missugune katvus, viimistlus ja eelised on sinu jaoks kõige olulisemad. Loe missugune jumestuskreem vastab sinu vajadustele.

WATERPROOF FLUID FOUNDATION (Veekindel jumestuskreem)
Katvus kuni 85%

Tegemist on õlivaba jumestuskreemiga kõikidele nahatüüpidele. Veekindel jumestuskreem on oma eriliste omaduste tõttu vee- ja higikindel pakkudes kauapüsivat jumestust. Kreemjas tekstuur on kergesti pealekantav ning katvus on väga hea. Tagab täiusliku mati viimistluse. Kaitseb nahka kahjulike keskkonnamõjude eest. Sobib hästi allvee fotode ja- filmide tegemisel.
Pealekandmine: kanna jumestuskreem eelnevalt puhastatud ja ettevalmistatud nahaleToode kantakse nahale pintsli või svammi  abil.

HD FLUID FOUNDATION (HD vedel jumestuskreem)
Katvus kuni 75%

Kergetekstuuriline, õlivaba, veekindel vedel emulsioon. HD jumestuskreemi koostises on silikoonvaik ning hästi katvad pigmendid, mis tagavad kauapüsiva ja veekindla jumestuse. Toode kuulub uue generatsiooni toodete
hulka, mis katab naha ebatasasused jättes loomuliku tulemuse. Spetsiaalselt välja töötatud HD-filmide ja kõrge resolutsiooniga fotosessioonide tarbeks. Lõhnaainete vaba.
Pealekandmine: kanna jumestuskreem eelnevalt puhastatud ja ettevalmistatud nahale Toode kantakse nahale pintsli, svammi või airbrushi abil.

HD CREAM FOUNDATION (HD  jumestuskreem)
Katvus kuni 80%

Kreemja tekstuuriga jumestuskreem on koheselt pärast pealekandmist väga sametine ning ei vaja eraldi tolmpuudriga kinnitamist. Oma eriliste omaduste tõttu vee, rasu – ja higikindel pakkudes kauapüsivat loomulikku jumestust. Naturaalne ja nähtamatu jumestus, matt tulemus. HD jumestuskreem on väga mugavas-ja praktilises peegliga karbis.
Pealekandmine: kanna jumestuskreem eelnevalt puhastatud ja ettevalmistatud nahaleToode kantakse nahale pintsli või svammi  abil.

ANTI-AGING FLUID  FOUNDATION (Vananemisvastane jumestuskreem)
Katvus kuni 65%

Toitev jumestuskreem küpsele nahale, millesse on ühendatud samaaegselt nahahooldus. Kreemjas koostis muudab naha tervemaks ja säravamaks. Sisaldab toitvaid õlisi ja on rikastatud taimeekstraktidega ning antioksüdantiliste omadustega A ja E vitamiinidega. Orgaanilised osakesed pehmendavad väikeseid kortsukesi ja poore, andes nahale veatu tulemuse. Võimaldab kerget ja naturaalset tulemust.
Pealekandmine: kanna jumestuskreem eelnevalt puhastatud ja ettevalmistatud nahaleToode kantakse nahale pintsli või svammi  abil.

STICK FOUNDATION (Jumestuspulk)
Katvus kuni 80%

Kõrge katvusega kreemjas põhi sobib eriti tundlikule ja probleemsele (pigmendilaigud, ekseem, psoriaas vms) nahale. Toote koostises olevad juurviljaõlid ja sheavõi pakuvad kaitset naha kuivamise vastu ja külma eest. Toode on vee- ja higikindel. Sisaldab SPF 15. Ei sisalda säilitus ega lõhnaaineid.
Pealekandmine: kanna jumestuskreem eelnevalt puhastatud ja ettevalmistatud nahaleToode kantakse nahale svammi  abil. Õhema põhja saavutamiseks kanna spaatliga käeseljale/paletile väike kogus toodet ja hõõru vedelamaks. Seejärel kanna toode niiske švammiga soovitud alale ja hajuta ühtlaseks ning õhukeseks.

GEL FOUNDATION (Geel jumestuskreem)
Katvus kuni 100%

Väga tugeva katvusega geelja tekstuuriga jumestuskreem (sinikate, tätoveeringute, marrastuste ja armide katmiseks). Vee-, higi- ja rasukindel. Parema tulemuse saavutamiseks on soovitav nahk eelnevalt niisutava puhastuspiimaga puhastada. Toode on vastupidav klassikalist tüüpi meigieemalditele. Kasuta meigieemaldus geeli (tootekood:DEMY) või mõnda muud 2-faasilist meigieemaldus vahendit. Ideaalne meigipõhi: lauljatele tantsijatele, näitlejatele.
Pealekandmine: Kanna jumestuskreem eelnevalt puhastatud ja ettevalmistatud nahale. Parema tulemuse saavutamiseks on soovitav nahk eelnevalt niisutava puhastuspiimaga puhastada Toode kantakse nahale pintsli või svammi  abil. Ettevaatust peale kandmisel, et nahale ei satuks liiga palju toodet. Et saavutada õige lõpptulemus,  tuleb toodet kanda nahale väga õhuke kiht ja see väga hästi hajutada.

IRIDESCENT FOUDATION (Sillerdav jumestuskreem)
Katvus kuni 85%

Sillerdav näo ja keha jumestuskreem tekitamaks säravat nahka. Kergelt põsesarnadele, ninaseljale ja lõuale kantud sillerdav kreem loob särava ja värske jume. Kasutatakse tihti ka keha jumestamiseks, kuna see sobib modelleerimiseks ning selle tugev katvus peidab iluvead. Veekindel koostis, higikindel ja kiiresti kuivav. Valgustpeegeldavate pigmentidega. Suurepärane hajutatavus, niisutatud ja värske efektiga. Soovitatav õhtu- või moe/fotojumestuseks. SPF 15. Lõhnaainete vaba.
Pealekandmine: Kanna kreem eelnevalt puhastatud, ettevalmistatud ja jumestuskreemiga kaetud nahale. Kergelt põsesarnadele, ninaseljale ja lõuale. Toode kantakse nahale pintsli või svammi  abil.

KUIDAS VALIDA TOOTEKOODI ABIL SOBIV JUMESTUSKREEMI TOON?

1. Tee kindlaks näonahatüüp ja vali sellega sobivate omadustega jumestuspõhi

Kuiva ja küpse nahk puhul võiks kasutada niisutavaid ja hooldavaid aineid sisaldavaid jumestuskreeme (Anti-Ageing, HD Fluid Foudation, Stick).
Rasusele nahale sobivad matistavad, õlivabad jumestuskreemid (Waterproof Foudation, HD Fluid Foundation, HD Cream Foudation).
Kestendava naha puhul võiks kasutada võimalikult õhukesi ja matte jumestuskreeme (HD Fluid Foundation).
Tundlikule ja probleemsele nahale sobib Stick Foundation, millega on võimalik teha väga õhuke, kui ka väga kattev meigipõhi.

2. Selgita välja naha alatoonile sobiv jumestuskreemi toon

Naha alatooni tähised MAKE-UP ATELIER PARIS profimeigi sarjas.
NB (Neutral Beige)– sobib roosaka/punetava alatooniga nahale. Sisaldab rohkem rohelist pigmenti, mis sobib hästi roosaka/punetava naha neutaliseerimiseks ja ühtlustamiseks.
Y (Yellow)– sobib kollaka alatooniga nahale.
A (Apricot)– sobib küpsele ja kahvatule nahale, muutes naha tervemaks ja elavamaks.
O (Ocher-mixed skin)– punakaspruun/oraanžika alatooniga nahale (väga jumekale nahale).

Tumedusaste määrab tootekoodis number. 1 on kõige heledam ja 9 kõige tumedam.

Valdavale osale eestlastele sobib alatoon NB (Neutral Beige), mis neutraliseerib roosaka/punetava naha ning tooni tumeduseaste varieerub nr 1-3 vahel, tugevalt päevitunud naha puhul juba toon nr 4 jne.

Sama alatooniskeem muuda imelihtsaks ka consealerite (peitekreemide) toonivaliku.

PEA MEELES! Kanna jumestuskreem eelnevalt puhastatud ja ettevalmistatud nahale. Enne jumestuskreemi peale kandmist on soovitav kasutada sinu nahatüübiga sobivat meigialuskreemi ehk praimerit. Meigialuskreemid parandavad nahavigu, ühtlustavad ja aitavad pikendad jumestuse püsivust. Puuder eelmaldab soovimatu läike ja kinnitab jumestuskreemi.

Leia õiges toonis jumestuskreem, kasuta seda õigesti, siis on kauapüsiv ja veatu meigipõhi tagatud.

Add your thoughts

There are no comments, add yours