„Fashion Make-Up Masterclass“

 


Fashion make-up on meigimaailmas täiesti eraldiseisev ja kreatiivne suund, millel puuduvad piirid ja reeglid õigetest modelleerimistehnikatest, või ideaalsest silmameigi hajutamisest. Ennekõike pakub fashion make-up midagi moegurmaanide hingele, see võib pakkuda midagi täiesti kaootiliselt ideaalset. Moemeigikunstnikuna on oluline lasta moel end kanda imeliste võimaluste maailma, jäädes samas väga minimalistlikuks, või vastupidi, muutuda täiesti hullumeelseks. Detailid, detailid detailid! Kindlasti ei sobi see suund kõikidele jumestajatele, see nõuab erksaks tegevat huvi moemaailma ja selle pideva muutumise vastu, mood peab olema loomuses.

ELLEN WALGE on Eestis  tuntud moemeigikunstnik, kelle high fashionsuunaga jumestustööd mõjuvad nagu värske vihm ning kelle panus Eesti meigimaailmas on hindamatu väärtusega. Ellen ei ole aga õppinud ainult jumestust, vaid on oma õpingutes spetsialiseerunud sügavamalt ka moodi endasse, nagu juba öeldud, peab olema huvi palju laiem, kui lihtsalt jumestamisoskus ja hea kujutlusvõime – kuigi need kaks on samuti äärmiselt olulised.
Kui soovid Elleni töödega lähemalt tutvuda, siis klicki siia: https://ellen-walge.tumblr.com

18.06 toimub ATELIER Meigikoolis taas Ellen Walge Masterclass-FASHION MAKE-UPTule õpi moejumestuse põhitõdesid ja leia inspiratiooni oma ala parimalt. Koolitusel osalejate praktilised tööd pildistab üles fotograaf Virge Viertek http://www.virgeviertek.com/4204570

Kuni 10.06.2018 kehtib ATELIER Meigikooli 1-päevastele täiendõppe koolitustele kampaania HAPPY HOUR. Registreeru veel täna ja saad koolituse -20% soodsamalt.

REGISTREERU KOOLITUSELE 

Imeline oli jälgida, kuidas eelmisel koolitusel osalenud tegevjumestajad tundsid end väga vabalt, kuna fashion make-up annab täiesti vabad käed lustida nii, nagu klassikalise jumestuse puhul ei ole võimalik, ja mida tavaklient enamasti ei telli.

Fotod: Heleen Kallaste-fotoklõps