EYELINER

„Wings of a butterfly, tecnique of Cleopatra!“ -EYELINER

Lainer – detail, mis annab igale jumestusele viimase dekoratiivse lihvi – raamistab silma kaunilt, annab sügavuse ja muudab selle sensuaalselt mandlikujuliseks ning kütkestavaks kustiteoseks.

Kas teadsid, et lainer pärineb juba sadu aastatuhendeid ekr Vana-Egiptuse ja kuulsa Kleopatra ajast? Kas pole mitte imeline teada, et jumestuselement, mida naised üle kogu maailma iga päev kasutavad, on niivõrd vana ja aegade algusest saati olnud üks jumestamise osa. Ajast, mil jumestamine oli alles lapse kingades ning mil selle ülesanne ja mõte oli hoopis kandjat kaitsta ning anda edasi tema ühiskonna seisuse sõnumit. Tänapäeval pole vist ühtegi naist, kes ei oleks kasvõi korra elus kandnud ühte kõige vanemat jumestuselementi – LAINERIT!

MAKE-UP ATELIER PARIS  tootevalikust leiad paljudes erinevates toonides ja konsistentsiga LAINEREID

Vali endale sobivaim veekindel lainer, ning tunne end kui tõeline jumalanna Kleopatra, Vana- Egiptuse ajast.

Nagu me kõik teame, siis on lainer üks kõige raskemini teostatavamaid elemente jumestuse juures, ning selleks, et lainer oleks ideaalne mõlemal silmal, peab lainerijoont harjutama väga pikalt. Selleks, et kõik meie fännid saaksid selgeks ka meie parimad nipid laineri tegemiseks, on võimalik end registreerida INDIVIDUAALSELE MEIGIKOOLITUSELE, kus lisaks laineri tegemisele saab õppida ka kõike muud. Individuaalse meigikoolituse teema ja suunitluse lepib osaleja koolitajaga eelnevalt kokku, lähtudes personaalsetest eelistustest ja soovidest, olgu see siis suitsusilm, särav glitter-jumestus või ideaalne lainer.

-be your own make-up artist

ATELIER

 

Add your thoughts

There are no comments, add yours