Atelier X Balmain

Bonjour!

…. tere tulemast meie väikesesse Pariisi, jah, lugesite õigesti! Nüüdsest on meie Make-up Atelier Paris’e profisarja kõrvale lisandunud ka teine pariislanna – BALMAIN!

Meie stuudios on tunda tõelist Pariisi hõngu, sest imeliselt lõhnav Balmain Hair Couture luksuslik hooldus- ja viimistlussari juustele, lennutab meid toodet avades kui võluväel kõige kaunimate vaadetega Pariisi tänavatele kohvi ning crossaint’i nautima.
Toodete maksimaalne minimalism, luksuslikkus, ning kõrgkvaliteet on ideaalsed iseloomustamaks seda võrratut ning maailmakuulsat couture’i brändi, mille juukseliin on tegelikult saanud alguse juba 1976. aastal, omades juba üle 40 aasta kogemust juuste vallas. Lisaks hooldus- ja viimistlustoodetele on nende valikus ka juuksepikendused, elektroonilised seadmed, luksuslikud kinkekomplektid, juukseaksessuaarid ning kammid ja harjad.

Balmain on kogu maailmas tuntud moemaja – Haute Couture rõivabänd, ning nende juustesari on välja töötatud just koos lava taga töötavate stilistidega. Tooteid luues on võetud arvesse kõik mida üks juus protsessi käigus vajab – juuste maksimaalne niisutus, UV kaitse, noorendav ja taaselustav toime, mis ühtlasi lisab pehmust ja sära, ning soengu hoidvus, mis samal ajal ei jäta juukseid raskeks, vaid säilitab nende loomuliku sära, kerguse ning liikuvuse, mida omakorda aitab maksimaliseerida puhas siidivalk. Balmain Hair Couture sisaldab kõike, mida üks juus vajab, et saavutada terve ja kaunis välimus seda nii seest kui väliselt.
Kõigele eelnimetatule lisab erilise touch’i Balmain’i signatuurlõhn, sest kõik Hair Couture’i tooted on väga omapärse ning seksika lõhnaga, mis teeb toodete kandmise eriti meeldivaks, sest pariislannad teadupärast lõhnavad alati väga hästi.
Eriliselt suure aplausi peab tegema muidugi sellele, et kõiki tooteid saab omavahel segada ja kohandada – kõik juuksetooted sobivad üksteisega, ning just see teebki brändi nii eriliseks ning omanäoliseks – one of a kind!
ATELIER’il on suur au, et saame pakkuda kogu seda luksust nüüdsest ka Pärnus, sest 9. oktoobril toimus meie stuudios brändi ametlik vastuvõtt ning esitlus Baltimaade Balmain Hair Couture’i esindaja Erica Roosimaa’ga.

Ootame Teid tutvuma Balmain Hair Couture toodetega meie väikeses Pariisis – ATELIER’is, sest eesootav talv on aeg, kus juuksed vajavad erilist tähelepanu ning kompliment Balmain’ilt, hoiab teie juuksed tervena läbi aasta!

Balmain Hair Couture laia tootevalikuga on võimalik tutvuda nii meie stuudios, kui ka e-poes: www.pood.makeupatelier.ee

– Let’s BALMANIZE

 

 

Add your thoughts

There are no comments, add yours