A.I.M’is Uued Tuuled

Nagu ATELIERi resümees lubatud sai, oleme pidevas liikumises.
Tõenäoliselt olete juba märganud, et A.I.M meigikooli veebilahendus on saanud uue välimuse. Suurimad uuendused võrreldes varasemaga on uus kujundus, rohkem informatsiooni, mugavam lehitsemine, seda ka nutiseadmega ja muidugi kõige olulisem, UUED KOOLITUSED.

Nimelt alustab A.I.M  nüüd ka professionaalsete jumestuskunstnike väljaõppega.

A.I.M jumestuskunstniku baaskursuse läbimine võimaldab omandada teadmised, oskused ja hoiakud töötamiseks iluteeninduse valdkonnas jumestuskunstnikuna.
Õppeprogramm on koostatud eesmärgiga pakkuda õppijale eelkõige põhjaliku ja intensiivset õpet praktilistes töödes, et igast algajast saaks täisväärtuslik jumestaja. Fookus on kõige olulistemal jumestusliikidel, milleks on päeva-, õhtu-, foto-, lava -ja pruudijumestus. Jumestaja elukutse puhul ei piisa aga ainult käelisest osavusest. Oluline on teada ka, kuidas end majandada- mõista materjalikulu, tööaega, töö keerukust ja selle suhet tasuga. Seetõttu oleme lisaväärtusena oma õppeprogrammi sidunud ka need teemad. Sa saad baasteadmised oma ettevõtte käivitamiseks ja edukaks jätkamiseks ning ideid kuidas oma loomingulist tööd turundada ja mitmekülgselt arendada.
Erinevate juhendajate mitmekesisus ja väikeses koolitusgrupis õppimine tagab iga õppija originaalse käekirja tekkimise ja juhendaja süvitsi mineku õpilase individuaalseks arendamiseks.

Come as a Student, leave as a Leader

BEAUTY MODUL 

TÄIENDÕPPE PROGRAMMIST

Ka meie täiendõppe programmis oleme enam rõhku pannud professionaalsete jumestajate arendamisele, tuues välja koolitusi lisaks ka erinevate väliskoolitajatega.
Merlit Veldi juhitav “PRUUDIJUMESTUS” osutus kohe peale avalikustamist tõeliseks HITIKS ning ajatu trendi “NUDE MAKE-UP” koolitusele, Sirle Teeääre juhendamisel, on alles vaid viimased vabad kohad.
[eltd_blockquote text=”Ole meie tegemistega kursis, sest kohe kohe on meie koolituskalndrisse lisandumas veel 1 UUS põnev täiendkoolitus professionaalidele.” title_tag=”h2″ width=””]
Koolitus saab toimuma meie kooli jaoks uue, kuid Eesti mõistes ühe staažikama grimeerija juhendamisel ja seda laiahaardelise jumestaja jaoks väga aktuaalsel teemal.
Meie visioon on olla hea mainega kool, kus pakutakse iluteeninduse valdkonna parimat ja mitmekülgseimat õpet ja seda säravate profesionaalsete oskustega juhendajate poolt. Sea Sina oma eesmärgiks tunda end oma ametis värske ja enesekindlana! Kindlasti leiad meie mitmekülgsest täiendõppe kalendrist oma vajadustele vastava koolituse, mis aitab sul seda saavutada.

MAKE-UP ATELIER PARIS

-is not only a brand-it is a make-up education

Add your thoughts

There are no comments, add yours