6 põhjust, miks kasutada meigialuskreemi

Kas Sind kasutad meigialuskreemi? Ära alahinda selle tihti toonita kreemi rolli jumestuses.

Meigialuskreem on kui vundamet meie jumestusele- valmistab naha meikimiseks ette. Meigialuskreem tekitab nahale kaitsebarjääri, mis kaitseb Sinu nahka ja samas hoiab peale kantud tooteid ja seeläbi tagab kauapüsivama jumestuse. Praimeri kasutamine hõlbustab ka oluliselt jumestuskreemi peale kandmist-ühtlselt hajutamine on kergem, kuna naha pind on niisutatud ja siidine.

6 põhjust, miks kasutada meigialuskreemi e. praimerit

  • ühtlustab nahatooni
  • parandab naha tekstuuri
  • niisutab ja kaitseb kuivuse eest
  • pikendab meigi püsivust
  • annab nahale loomuliku sära
  • kergem ja ühtlasem hajutus

Et muuta meigialuskreemide valimine veidi lihtsamaks, tutvustame Teile selles postituses MAKE-UP ATELIER PARIS meigialuskreeme ja nende erinevaid toimeid.

MAKE-UP ATELIER PARIS meigialuskreemid on kerge, pehme ja kreemja tekstuuriga, mis ühtlustavad nahatooni, samaaegselt intensiivselt niisutades nahka. Aluskreeme võib kasutada ka igapäevaselt tavakreemina.

MAKE-UP ATELIER PARIS pakub 6-te erinevat meigialuskreemi ehk praimerit

NIISUTAV ALUSKREEM /Dry Skin Moisturizing Base/ Tootekood: BASE
Tundlikule, kuivale ja normaalsele nahale

Niisutav aluskreem, mis kaitseb ja niisutab nahka. Toote toitvas koostises on sheavõi ja taimeekstraktid, mis annavad nahale kuivuse- ja põletikuvastase kaitse.

 

ÕLIVABA ALUSKREEM /Oil Free Moisturizing Base/ Tootekood: BASO
Normaalsele ja kombineeritud nahale.

Õlivaba niisutav ja kaitsev kreem .Tootes sislduv juurvilja kompleks taastab naha hüdrolipiidkihi. Rosmariini ekstrakt toimib antiseptikuna ning vähendab naha poore. Jumestus püsib terve päeva matina. Tänu toote vedelale õlivabale tekstuurile sobib see kasutamiseks nii naha igapäevaseks kaitsmiseks, kui ka jumestuse aluskreemina.

 

SÄRA ANDEV ALUSKREEM /Iridescent moisturizing Base/ Tootekood: BASEIR
Kuivale, tuhmile ja normaalsele nahale

Sära andev meigialuskreem ühtlustab nahatooni ja taastab noorusliku sära, tagades samal ajal kauaaegse meigi püsivuse. Tootes sisalduv vilgukivi pulber annab nahale särava efekti.

 

VALGUSTPEEGELDAV ALUSKREEM /Illuminating and moisturizing Base/ Tootekood: BASEE       
Küpsele ja kuivale nahale.

Sära esile toov ja niisutav kreem, Sobib kasutamiseks nii eraldi naha pehmendamiseks kui ka meigi alla. Kreemi koostises on rahustavad õlid ning mica e. vilgukivi pulber, mis aitavad katta naha ebatasasused (kortsud, niiskustaseme langus, tuhm jume). Toitvad ja niisutavad elemendid ning A ja E vitamiinid teevad naha säravaks. Sisaldab päikesekaitsefaktorit SPF 15, et aidata kaitsta nahka enneaegsete vananemisilmingute eest. Ei sisalda lõhnaaineid.

 

MATISTAV ALUSKREEM /Oily Skin Moisturizing Base-Antishine / Tootekood: BASEA
Rasusele ja kombineeritud nahale

Õlivaba niisutav aluskreem. Rasueritust reguleerivad koostisained takistavad naha läikivaks muutumist seda liigselt kuivatamata – lõpptulemuseks on matt viimistlus, mis püsib terve päeva . Loodud noorele ja rasusele nahale. Tänu toote vedelale õlivabale tekstuurile sobib see kasutamiseks nii naha kaitsmisel kui ka jumestuse aluskreemina.

 

PINGULDAVA EFEKTIGA ALUSKREEM /Oil free moisturizing Base-lifting effect/ Tootekood BASEL
Kuivale ja küpsele nahale

Õlivaba niisutav kreem, mille koostises on taimeõli kompleks. Suurepärane niisutus küpsele nahale.Kreem tekitab pealekandmisel pinguldava efekti. Pinguldava efektiga aluskreem paneb naha särama ning aitab peita ebatasasusi.

 

Kes on hädas liigse läikega näol, tuleks valida matistavate ja õlivabade aluskreemide vahel. Rasueritust reguleerivad koostisained takistavad naha läikivaks muutumist, neutraliseerides üleliigse rasu ning tagades sametise tulemuse. Valgustpeegeldav aluskreem omakorda sobib eelkõige kuivale ja tuhmile nahale, andes sellele kauni kuma.

Add your thoughts

There are no comments, add yours