Lotte lood

Teleseriaal “Lotte lood“ grimmikunstnike kohvrist leiab just Make-Up Atelier Paris’e tooted.

Kes ei teaks Lottet Leiutajatekülast ja nende vahvaid grimme? Eesti laste lapsepõlve lemmiktegelane on seni seigelnud joonisfilmis, raamatus ja teatrilaval. Nüüd on Lotte esakordselt tele-ekraanil ja tegutseb päris Lottemaal. Meil on hea meel et meie tooted leiavad nii laialdast kasutust ka grimmimaailmas, mitte ainult jumestuses. See näitab, et tooted sobivad ideaalselt erinevatesse olukordadesse. Make-Up Atelier Paris’e pigmendirohked, veekindlad ja hea katvusega tooted ei vea alt ka pikkadel võttepäevadel.

Make-Up Atelier Paris’e sarja looja on pikalt töötanud selle nimel, et nende tooted sobiksid nii suurele lavale, vee alla, teatrisse, kui ka telesse. Paljud tooted kuuluvad uue generatsiooni toodete hulka, mis on spetsiaalselt välja töötatud HD-filmide ja kõrge resolutsiooniga fotosessioonide tarbeks. Brändi tippkvaliteet võimaldab neid kasutada väga mitmekesiselt.

Meie laiast tootevalikust leiab tooteid väga erinevaid vajadusi arvesse võttes, ning just seepärast me seda brändi nii meeletult armastamegi. Olgu siis tegu tugeva lavagrimmi või glamuurse jumestusega – Make-up Atelier on tõeline „Partner in crime“ ning on ideaalne kaaslane nii grimmi kui ka jumestuse sõpradele.

ATELIERil on siinkohal suur rõõm ja au teatada, et juba TÄNA lisandub teleekraanidele uus tõeliselt lustlik ja südamlik sari koos Eesti parimate näitlejatega  “LOTTE LOOD!”

“Lotte lood” on saanud grimmi tänu väga andekatele grimeerijatele Maria Indermitte’le, Mare Bachman’ile ja Tiina Leesik’ule. Make-Up Atelier Paris tooted on leidnud koha imeliste grimmikunstnike kohvritesse, ning see on meile suurimaks komplimendiks!

Lotte rollis on Helena Pruuli (NO99), Bruno on Priit Strandberg (Vanemuine) ning Albertit mängib Vallo Kirs (Ugala). Sarja lavastas Ain Mäeots ja režissöör on Elo Selirand, operaator Ergo Treier.

“Lotte lood” on eetris täna 19:30 ETV2-s
Loe ja vaata lisa: http://etv2.err.ee/l/lasteekraan/lotte_lood