3 romantilist meiginippi

Oled Sa minemas kohtingule oma kaaslasega, sõbrannadega veiniõhtule või pühendad aega ainult iseendale, on olenemata üritusest Valentinipäev piisav põhjus, et ennast üles sättida.

ATELIERi jumestuskunstnikud toovad Sinuni 3 lihtsasti teostatavad jumestust.

1. NEUTRAALSED LAUVÄRVID

Neutraalsed värvid sobivad nii päevases, kui õhtuses valguses.

Kui soovid taodelda pehmet ja sooja look’i siis neutraalsed (pruunikad, beežikad, hallikad) toonid on selle jaoks täpselt sobilikud. Kui jumestuse valmides tundub, et tahaksid rohkem sära ja glämmi juurde anda, lisa liikuvale laule glittrisära ning huultele lisa sooja roosakat või nude-toonis huuleläiget.

*Malbema tulemuse jaoks kasuta heledamat huuletooni.
* Võrgutavama ilme jaoks vali kindlasti punakad huuletoonid.

 

2. VIRSIKU- JA ROOSI TOONI PÕSED

*Kui soovid eriti naiseliku ja armast õhetust oma näole luua ja kreemjat põsepuna ei ole, kasuta põskedel õrnalt hajutatud huulepulka. Samad toonid võid julgelt kasutusse võtta ka silmameigis.

Kiire teostus minimaalsete toodetega – vali kreemjas põsepuna, mis sobib ka huultele. Sama toodet võid muidugi ka kergelt silmalaugudele kanda, kuid siis kinnita see kindlasti lauvärvi või puudriga

Kreemjas põsepuna LBP Peach või LBNR Natural Rose

3. KLASSIKALINE PUNANE HUUL

Kõige glamuursema ja romantilisema väljanägemise saavutad punase huulepulgaga! Silmameik hoia lihtne – peenike lainerjoon ning korralikult värvitud rip
smed.

Kauakestvama tulemuse saavutamiseks, kasuta punast huulepliiatsit või puuderda huulepulk matiks ning lisa peale veel üks kiht huulepulka.

Millist tooni punast valida?

Huulepulga tooni valimisel mängib rolli sinu naha- ja juuksetoon ning riietuses esinevad värvid. Kui stilistikas lööb esile juba mõni punane värv, siis lähtu sellest. Oluline on määratleda, kas paremini sobiks külm või soe punane.  Aseta huulepulk oma huulte kohale ning astu peeglist paar sammu kaugemale – nii näed kogu tervikut ning vali värv, mis paneb rohkem silmad särama.

 

Kaunist Valentinipäeva!

Be your own make-up artist

Add your thoughts

There are no comments, add yours