Meigitrendid 2019 aasta talveks

HOOAJA TOP-5

Uus aasta on alanud ja on just õige aeg teha väike ülevaade, milline jumestus on sel hooajal moes. Ütleme kohe ära- NUDEstiilis meigi võid Sa mõneks ajaks unustada. Aeg on värve lisada!

1. Selle talve kõige moodsam huulevärv on ŠOKOLAAD.

Huulepulgana kasutatakse kõiki võimalikke pruune toone, mis on erineva tekstuuriga-  matist kõrgläikeni. Tähtis on, et toode niisutaks huuli piisavalt – väljas on ju külm aeg!

2. ROOSA lauvärv

WELCOME kaheksakümnendad! Roosad toonid on moes tagasi! Seda näitavad meile maailma tuntumad kaubamärgid moenädalatel. Igapäevaseks jumestuseks soovitame kasutada õrnasid toone – kahvaturoosa või helelilla. Õhtusele pidulikule üritusele-rikkalik lõhe ja roosa glitter.

 

3. GLITTER ja veelkord GLITTER!

Erineva tekstuuriga glitterisära on üks aasta moodsamaid ilutrende. Ja mida rohkem sära, seda uhkem. Loomulikult ei ole selline glitter-jumestus sobilik päevajumestuses. Sellist säravat jumestust kasutata ikka õhtustel üritustel.

4. Põhirõhk on PUNASEL HUULEL

Klassikaline punane huul on alati kõige värskem ilutrend! Kuid seekord kombineeri punast huult kohevate kulmude ja “NAKED” silmadega. Soovi korral võid ripsmeid kergelt toonida ripsmetuššiga või teha elegantne lainerijoon. Ja pea meeles, et punase huule eeltingimuseks on täiuslik, ühtlane meigipõhi.

5. Silmajumestuses on põhirõhk ALUMISEL SILMALAUL

Kiireim viis teha endale trendikas meik -kasuta alumisel silmalaul pliiatsit või lauvärvi. Lauvärv või pliiats peab olema veekindel ja hoolikalt hajutatud.
Hea näide on Hayley Baldwin ja Emily Ratakovski, kes seda tehnikat regulaarselt kasutavad.

Fotod: Getty Images, Instagram