12 EYESHADOWS

Sensatsiooniline UUS TOODE Make-up Atelier Paris’e tootevalikus. 12 värvist koosnev palett on Make-up Atelier Paris’e poolt uuenduslik lähenemine just neile, kes armastavad aegumatut klassikat ja mugavust.

Kõik, kes on juba pikalt olnud Make-up Atelier Paris’e kasutajad, tunnevad meid kompaktsete 5-st värvist koosnevate palettide poolest. Nüüd on meie valikusse lisandunud BESTSELLER toonid, mis on leidnud tee ühte käepärasesse paletti.


Just nende toonidega on võimalik teha klassikast pakatav kauakestev päevameik, või äärmiselt julge ning glamuurne jumestus säravateks jõulu – ja aastavahetuse pidustusteks. 12-st toonist kuus tooni on sädelevad ning kuus matti. Sädelevad toonid annavad silmale eriti glamuurse looki ja sobivad pidulikeks sündmusteks. Matid toonid võimaldavad kõike – nii naturaalset, pea märkamatut päevameiki kui dramaatilisi kiisusilmi. Samuti võid kasutada neid kauneid pruune matte toone kulmude modelleerimiseks ning imelised highlighter toonid aitavad kulmukaarel kenasti välja joonistuda.
Palett, mis võimaldab olla maksimaalselt loominguline klassikalisel moel.
Nagu ikka, on kõik meie paletid veekindlad ning pigmendirohked, mistõttu kulub toodet imevähe. 12 klassikalist sädelevat ja matti tooni on käepärases paletis, mis võimaldab ühe paletiga teha ära kogu silmajumestuse, ilma, et peaks haarama teiste palettide järele.

Soovitame just sellele minimalistlikult stiilsele, kuid mitmekülgsele paletile kingikottides ruumi teha!

TELLI E-POEST