10 Color Face Powder palette

Sageli sattuvad meigipalettidesse toonid, mis lemmikute kõrval ei leia tihti kasutust või jäävad sootuks puutumata. Meil on Sulle lahendus. Täida 10Color palett oma lemmiktoonidega! Kompleteeri ise omale sobivates toonides selline palett, kus kõik toonid saavad olema Sinu lemmikud!

MAKE-UP ATELIER PARIS pakub laia valikut mineraalpuudreid näo modelleerimiseks. Refill-süsteem annab sulle vabaduse komplekteerida just Sulle sobivates ja vajalikes toonides paleti. Valikus on üle 60 tooni mineraalpuudreid:  matte ja säravaid põsepuna toone, highlighter’eid, toone contour ‘ imiseks ning päikesepuudreid, mis aitavad luua täiusliku ja kauakestva jumestuse. Pressitud mineraalpuudrid sobivad suurepäraselt ka silmajumestuse tegemiseks.  Õhukese tekstuuriga ja kõrge pigemntatsiooniga mineraalpuudrid jätavad nahale elastse kihi, et püsida näo liikuvatel osadel. Puudrid on lõhna-ja säilitusainete vabad. Parabeenide vabad. Refilli läbimõõt on 3,6 cm, sobib hästi ka suurema pintsli jaoks. Tühi palett ise on ATELIER’ile omaselt lihtne ja kompaktne, mis teeb selle kasutamise igal pool äärmiselt mugavaks. Kümne erineva puudritopsi asemel vajad vaid üht. Päikesepuuder, highlighterb&contour, põsepunad ja lauvärvid kõik ühes kompaktses paletis.

Läbimõeldult kompleteeritud 10Color Face Powder palett saab olema asendamatu jumestuse tegemisel.

Hõlbustamaks teie toonivalikut jagame teiega ATELIER jumestuskunstnike lemmik kombinatsiooni 10Color palettist. Palett koosneb ATELIER stuudios enim kasutatud ja armastatud toonidest. Toonidest, mis leiavad kasutust meie igapäeva praktikas.

10 tooni: PL16 White Gold, PL05 Melon, PR147 Pearl Apricot, PR11 Saumon, PR73 Rise Tendre, PR92 Vieux Rose, PR11 Bistre, PR62 Chamois, PR28 Beige OR, PR21 Brique

Eesmäristatult komplekteeritud ATELIER 10Color Face Powder palett, sisaldab nelja põsepuna tooni, kolme kontuur tooni, ühte päiksepuudrid ja kirsik tordile oleme oma lemmikute hulka valinud kahes erinevas toonis highlighteri.  Highlighteritel on ka lisafunktsioon-need toonid kuuluvad  Wet-To-Dry toodete hulka, mis tähendab, et neid saab kasutada nii kuivalt, kui ka märjalt. Kuivalt on tulemus pehme pärlmutter, märjalt intensiivne metallne toon. Kasuta kindlasti neid toone ka silmajumestuses.
*Soovitame Wet-To-Dry tooteid niisutada vee asemel toonikuga. Toonik sisaldab palju niisutavaid elemente, mis jätab elastsema tulemuse.

Tulemuseks on universaalne meigipalett, mis sisaldab mineraalpuudreid rikkalikult säravatest kuni intensiivsete mattide toonideni. Jumestuskunstnike saladusi paljastav 10Color Face Powder palett peidab endas lõputul arvul näo erinevaid palgeid. Paletis on olemas nii soojad, kui külmad toonid, matid ja kergelt sädelevad ja intensiivselt sädelevad toonid.

Leia inspiratsiooni ATELIERi jumestuskunstnike toonivalikust, asenda  valikust mõni üksik või pane kokku päris oma palett. MAKE-UP ATELIER PARIS 10Color Face Powder palett on saadaval ATELIER stuudios või MAKE-UP ATELIER PARIS Estonia e-poes. Refill-süsteemi kuuluvaid puudreid on võimalik komplekteerida ka üksikusse tühja karpi või 4kohalisse peegliga paletti.

Juunikuus kehtib 10 Color Face Powder palettile ATELIER stuudiost ostes erihind 120€ (tavahind 175€)
Add your thoughts

There are no comments, add yours