ATELIER Meigikool

ATELIER INTERNATIONAL DE MAQUILLAGE Eesti

Prantsuse rahvusvahelises Akadeemias Atelier International de Maquillage koolitatakse  jumestuskunstnikke juba 1986. aastast ning 2015. aastal alustas samanimeline kool tegevust ka Eestis. Registreeritud EHIS-s (Eesti Hariuduse Infosüsteem). Majandustegevuse teade nr 170957.
End täiendama on oodatud nii algaja kui ka professionaalne jumestuskunstnik.
Koolitused toimuvad ATELIER stuudios aadressil A.H.Tammsaare pst 41-106 II korrus Pärnus.

Loe ATELIER INTERNATIONAL DE MAQUILLAGE koolituses osalenute tagasisidet

Beauty Modul

Beauty Modul

̶  Baaskursuse läbimine võimaldab omandada teadmised, oskused ja hoiakud töötamiseks iluteeninduse valdkonnas jumestuskunstnikuna ning eeldused õpingute jätkamiseks ja elukestvaks õppeks.

Fookus on kõige olulistemal jumestusliikidel, milleks on päeva-, õhtu-, foto-, lava -ja pruudijumestus.
Loe edasi…

Art Modul

Art Modul

̶  Kursus on suunatud juba iluteeninduse valdkonnas tegutsevale jumestuskunstnikule-viimaks oma kunstilisedoskused veelgi kõrgemale tasemele.

NB! Õppekava on väljatöötamisel

TÄIENDÕPE /professionaalile/

TÄIENDÕPE /professionaalile/

̶  Intensiivsed lühikoolitused omandamaks:inspirastiooni, uusi tehnikaid-ja töövõtteid ning olla kursis uusimate jumestustrendidega!

End täiendama on oodatud kõik jumestuskunstnikud/grimeerijad. Koolitused toimuvad väikestes gruppides. Õppetöö praktiline osa toimub MAKE-UP ATELIER PARIS profisarja toodetega.

KOOLITUSKALENDER

Airbrush

Airbrush

̶  Vii oma jumestusoskused veelgi kõrgemale tasemele – HD meigipõhi AIRBRUSH tehnikaga!

Koolituse teemad: Airbrush-püstoli ja kompressori käsitlemine, hooldus, puhastus. Ühtlane meigipõhi, iluvigade peitmine, modelleerimine airbrushiga. Silmajumestus Make-Up Atelieri 5-se lauvärvipaletiga, kulmude korrigeerimine, 3D huulemeik, värviteooria. Loe edasi…

X

Meie koolitajad

Meie missioon ja visioon

Missioon: ATELIER Meigikool on kool, mille lõpetaja on enesekindel, professionaalsete oskustega, mitmekülgne, läbilöögivõimeline tööturul ning valmis elukestvaks õppeks.
Visioon: on hea mainega kool, kus pakutakse iluteeninduse valdkonna parimat ja mitmekülgseimat õpet ja seda säravate profesionaalsete oskustega juhendajate poolt.

Meie koolitajad

Meie koolituste kvaliteedi loojad ja tagajad on meie koolitajad. Nemad hoolitsevad selle eest, et õppekavad ja koolitusprogrammid oleksid huvitavad, ajakohased ja parimad mida pakkuda saab. Nad on oma ala professionaalid ning kogenud praktikud, kes puutuvad valdkonnaga igapäevaselt kokku.

Leia meigi-või grimmikoolituseks modell siit